Reference

Program PlayWisely jsem s dcerou objevila na Dnech rodiny 2017 v Hradci Králové, kde mělo Moudré hraní svůj vlastní velký stánek. Nejdřív nám byl program prezentován, následně si ho dcera vyzkoušela a ihned poté jsem ji zapsala do kurzů v Hradci Králové, kde chodíme k lektorce Míše. Lekce jsou prováděny hravou formou, jsou rozděleny na pohybovou a mozkovou část, pokaždé mají jiné zaměření a co je hlavní, dokáží dceru zaujmout! Pozoruji na ní pokroky, a to z počátečního „dělám si co chci“, až k nynějšímu soustředění a spolupráci s lektorkou. Tento pokrok je přenášen i do reálného života, není to omezeno jen na lekce. Super! Dcera se pokaždé na program těší, a to i přesto, že kvůli němu vstává o hodinu dříve než obvykle, protože jezdíme relativně z velké dálky :-). Za mě, a hlavně za moje dítě doporučuji! Jen víc takových smysluplných programů!

Pavlína a Sofinka, Borohrádek

*****

PlayWisely jsem dopřála svým dcerám. Je to skvělá příležitost jak už v raném věku podpořit schopnost koncentrovat svou pozornost, podpořit pohybovou šikovnost a položit základ budoucím školním úspěchům.

Manažerka vzdělávacích projektů, Vladimíra Krejčíková

*****

Play Wisely byl pro mě ze začátku úplně nový pojem. Vůbec jsem o takovém stylu cvičení neměla ponětí.
Po první ukázkové hodině, kterou nám Světla dala, musím přiznat, že jsem byla i trochu skeptická k tomu, jak moc může toto cvičení rozvíjet schopnosti mého 7.měsíčního syna. Chtěla jsem pro něj hlavně rozvoj pohybu, a vůbec jsem si neuvědomovala, že by už tak malé dítě mohlo efektivně rozvíjet i jiné smysly. Nyní, musím přiznat, že je to to nejlepší, co nás mohlo potkat. Edík se mnohem lépe soustředí, pobrukuje si abecedovou písničku, ukazuje zvířata, říká, jak dělají. Když přijdeme cvičit, sám si vybere místečko, kde bude sedět a už čeká na nové obrázky.
Pro všechny děti a jejich maminky můžu jen a jen doporučit. Jediné, čeho nyní trochu lituji, že jsem s malým nezačala chodit ještě dříve :)

Eliška a Edík, Pardubice

*****

Je to asi rok, co jsem v Pardubicích hledala cvičení pro miminka, tak od 6 měsíců. Bohužel neúspěšně - všude chtěli alespoň "běhací" děti, tedy od roka, resp. od roka a půl. Když už jsem to chtěla vzdát, objevila se Světla a představila mi program Play Wisely. Velmi mne to zaujalo, domluvili jsme si zkušební lekci a začali chodit pravidelně. Je pravda, že zpočátku se Adámek úplně nesoustředil - bylo kolem něho moc nových věcí a lidí, ale lekci od lekce bylo znát zlepšení. Teď hezky udrží pozornost během celé lekce, na cvičení se těší. Když doma řeknu nějaké slovo ze cvičení, hned se směje :o) Moc se mi líbí, jak se uprostřed lekce zařazuje pohybová část - trénuje se nejen mozek, ale celé tělo. Chodíme stále, je krasné sledovat další a další pokroky. Vlastně je dobře, že jsem tenkrát nenašla nějaké "obyčejné" pohybové cvičení, že se Adámek může rozvíjet komplexně.

Petra a Adámek, Pardubice

*****

Se synem chodíme na lekce Play Wisely od jeho 9. měsíců a chodíme moc rádi.  Syn se na lekci vždy velmi těší a nerad odchází. Celou lekci bere jako jednu velkou zábavu. A mne jako matku těší, že má možnost se touto nenásilnou formou rozvíjet. I když začáteční lekce nebyly úplně ideální, postupně se syn naučil více a více udržet pozornost a dnes se již téměř celou lekci krásně soustředí. Jsem ráda, že jsem vydržela, protože již dnes vidím první pozitivní výsledky a vím, že další budou postupně přicházet.

Daniela a Marek Kulhaví, Holice

*****