O nás

Licenční centrum MOUDRÉ HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY vzniklo v roce 2011 v tehdy nově vybudovaném Rodinném a vzdělávacím centru Holoubek Oblastní charity Pardubice v Holicích. Zájemcům o podporu komplexního rozvoje dětí v útlém věku přijela program představit jeho zakladatelka Patty Hannan z USA. O rok později byly lekce PlayWisely® přesunuty do větších prostor v Pohybovém studiu ENERGY v Holicích.

V roce 2013 uvítali program PlayWisely® také rodiče "pidilidí" v Pardubicích, a to v tehdejším Pidiklubu na Cihelně. Tyto prostory byly v roce 2014 zrekonstruovány firmou Centrum logopedie s.r.o. Kromě herny PlayWisely® zde nyní najdete také Ambulanci klinické logopedie.

Od roku 2017 si s námi "Moudře hrajete" i v Hradci Králové. Najdete nás zde v klubu "Náš Klubík".

Od září 2018 spolupracujeme se sportovní školkou Sportíci v Hradci Králové, která se tak stane první školičkou ve Východních Čechách, která zapojí metodu PlayWisely® do svého programu. Děti, které ji navštěvují, tak budou mít jedinečnou možnost být součástí metody, která rozvíjí inteligenci, smysly a motorické dovednosti současně.

Více o jednotlivých členech našeho týmu MOUDRÉ HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY - PlayWisely® se můžete dočíst v rubrice "NÁŠ TÝM" :-)

V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA nás neváhejte konta ktovat.