Ceník - Platby

        

Přihlášením se do kurzu či úhradou kurzovného vyjadřujete svůj souhlas s Všeobecnými obchodními podmínkami kurzů PlayWisely®. Důkladně si je proto pročtěte a s případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat. Mgr. Světla Koubková, koordinátor lekcí - tel. 774 321 021.

Pro podrobné ceníky klikněte na čtvereček města :-)

Platby kurzovného

probíhají formou kreditu v minimální výši 1.000,- Kč předem na účet 670100-2203877776/6210. Variabilní symbol VS je datum narození dítěte ve formátu DDMMRRRR. Specifický symbol SS pro Pardubice 11, Hradec Králové 22. Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno dítěte. Minimální zůstatek kreditu je 200,- Kč, při jeho poklesu pod tuto částku je třeba kredit doplnit, chcete-li v kurzu pokračovat. V případě nižších plateb než 1.000,- Kč účtujeme manipulační poplatek 20,- Kč!

Pro uživatele smartbankingu máme zjednodušení v podobě QR platby.

Nepřítomnost na lekci omlouvejte do 14. hodiny předchozího dne.

Omlouvejte se výhradně formou SMS na telefonním čísle +420 774 321 021.

Všeobecné obchodní podmínky kurzů PlayWisely® jsou ke stažezde.

 

DÁRKOVÉ POUKAZY PlayWisely®

Hledáte SMYSLUPLNÝ DÁREK pro DĚŤÁTKO ve věku 4 měsíce až 6 let? Nebaví Vás už uklízet hromady hraček a plyšáků, které dostane od příbuzných? Máme pro Vás řešení! DÁRKOVÝ P OUKAZ na program PlayWisely® Vám zajistí mnoho hodin zábavy strávené s Vaším potomkem smysluplnou, rozvíjející hrou. Zakoupit lze Dárkový poukaz v libovolné hodnotě na kurz v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Holicích.

Nevíte, jestli se bude cvičení a hraní s kartičkami Vašemu děťátku líbit? Objednejte si UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA!