Náš tým

Mgr. Světla Koubková - certifikovaná lektorka a koordinátorka lekcí

Je maminkou Karolíny (2005) a Valentiny (2010).
Pracuje jako logopedka od roku 2000, v roce 2004 ukončila specializační vzdělávání atestací v oboru klinická logopedie a založila Ambulanci klinické logopedie v Holicích. V roce 2010 se stala lektorkou programu PlayWisely® a v roce 2011 založila 1.centrum PlayWisely® ve Východních Čechách "MOUDRÉ HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY". V roce 2013 založila firmu Centrum logopedie s.r.o., kde dodnes působí jako klinický logoped. Na lekcích PlayWisely® se s ní můžete setkávat v Pardubicích.

 

Michaela Žílová - certifikovaná lektorka

Je maminkou Kačenky (2007) a Honzíka (2013).
Certifikovaná lektorka přípravy k mateřství, instruktorka cvičení s dětmi do 1 roku a lektorka baby masáží. Provází nastávající rodiče individuální kompletní předporodní přípravou. Na lekcích PlayWisely® se s ní můžete setkávat v Hradci Králové.

 

Mgr. Radomíra Hofmanová - proškolená lektorka

 

Je maminkou Ellinky (2010), Robinka (2014) a Jonáška (2017). Vystudovala logopedii na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, poté působila jako logopedka v Ambulanci klinické logopedie pod vedením Mgr. Světly Koubkové. Specializační vzdělávání ukončila atestací v roce 2013. Se svojí dcerou patřila mezi první nadšené účastnice programu PlayWisely®. Nyní se s ní můžete setkávat jako s lektorkou lekcí PlayWisely® v Hradci Králové.

 

Bc. Elizabeth Ryšavá Alvarezová - proškolená lektorka

Vystudovala historii a v současné době absolvuje magisterské studium a také pedagogické minimum. Již od svých 14. let působí pro neziskovou organizaci Čtyřlístek, specializující se na volnočasové aktivity pro děti. O PlayWisely® se dozvěděla, když hledala zaměstnání, které by ji bavilo, mělo nějaký smysl a mohla pracovat s dětmi. Nyní se s ní jako s lektorkou můžete setkávat při lekcích v Pardubicích. 

 

Bc. Petra Kosková - proškolená lektorka

Je maminkou Kubíka (2012) a Adámka (2015).
Vystudovala speciální pedagogiku a pracovala jako vychovatelka v Hamzově léčebně v Luži - Košumberku. K programu PlayWisely® se dostala, když hledala pro svého šestiměsíčního syna cvičení pro miminka. Setkávat se s ní můžete především při propagačních akcích a také jako s lektorkou v Pardubicích.

 

 

Aleš Pipek - PR specialista

 

Je otcem Martina, Terezy a Davida.
Pracuje jako specialista rádiových sítí. V "MOUDRÉM HRANÍ VÝCHODNÍ ČECHY" se stará o styk s veřejností, propagaci, web, Facebook nebo o zázemí a technický chod licenčních center. Jednoduše o vše co je třeba :-) Setkávat se s ním můžete především na propagačních akcích, při elektronické komunikaci nebo na akcích pořádaných Centrem logopedie s.r.o.