Ceník - Platby

        

Přihlášením do kurzu a úhradou kurzovného dáváte souhlas s podmínkami plateb, omlouvání lekcí a poskytování náhradních lekcí, uvedenými níže. Důkladně si je proto pročtěte a s případnými dotazy mne neváhejte kontaktovat. Mgr. Světla Koubková, koordinátor lekcí - tel. 774 321 021

Platby kurzovného

probíhají formou kreditu v minimální výši 1.000,- Kč předem na účet 670100-2203877776/6210. Variabilní symbol VS je datum narození dítěte ve formátu DDMMRRRR. Specifický symbol SS pro Pardubice 11, Hradec Králové 22, Holice 33. Do zprávy pro příjemce uveďte celé jméno dítěte. Minimální zůstatek kreditu je 200,- Kč, při jeho poklesu pod tuto částku je třeba kredit doplnit, chcete-li v kurzu pokračovat.

V případě nižších plateb než 1.000,- Kč účtujeme manipulační poplatek 20,- Kč!

V Pardubicích je po předchozí domluvě možná i platba v hotovosti.

Pro uživatele smartbankingu máme zjednodušení v podobě QR platby.

Nepřítomnost na lekci omlouvejte do 14. hodiny předchozího dne.

Omlouvejte se formou SMS na telefonním čísle +420 774 321 021.

Neomluvená (či pozdě omluvená) lekce propadá. Za včas omluvenou skupinovou lekci bude platba z účtu odečtena v den konání lekce a vám bude později nabídnuta lekce v náhradním termínu. Omluvené individuální a rodinné lekce se nahrazují pouze po vzájemné dohodě s lektorem.

Omluví-li se 1 dítě z párové lekce, může neomluvené dítě dle dohody:
1) absolvovat lekci s jiným dítětem, jež zůstalo pro párovou lekci osamoceno
2) absolvovat lekci jako individuální (za cenu individuální lekce)
3) absolvovat lekci jako skupinovou (za cenu skupinové lekce)
4) může být jeho lekce zrušena bez náhrady

 

DÁRKOVÉ POUKAZY PlayWisely®

Hledáte SMYSLUPLNÝ DÁREK pro DĚŤÁTKO ve věku 4 měsíce až 6 let? Nebaví Vás už uklízet hromady hraček a plyšáků, které dostane od příbuzných? Máme pro Vás řešení! DÁRKOVÝ P OUKAZ na program PlayWisely® Vám zajistí mnoho hodin zábavy strávené s Vaším potomkem smysluplnou, rozvíjející hrou. Zakoupit lze Dárkový poukaz v libovolné hodnotě na kurz v Pardubicích, Hradci Králové nebo v Holicích.

Nevíte, jestli se bude cvičení a hraní s kartičkami Vašemu děťátku líbit? Objednejte si UKÁZKOVOU LEKCI ZDARMA!